Avalehele
 

Eucerin

Eucerin Eucerin tähendab nahahooldust, mis ei piirdu ainult välimuse ligitõmbavaks muutmisega – nahahoolduses lähtutakse meditsiinilistest kaalutlustest. See tähendab, et tihedas koostöös juhtivate dermatoloogidega arendavad Beiersdorfi teadlased välja puhastus- ja hooldustooteid, mis vastavad kõige erinevamate nahatüüpide vajadustele, alates probleemide ennetamisest ja lõpetades järelraviga.

Eucerini toodete puhul on tähelepanu keskpunktis põhjalikult läbiuuritud aktiivsed koostisained, mis on välja valitud tänu nende tõhususele naha kaitsmisel ja hooldamisel. Rahvusvahelised dermatoloogilised ja kliinilised uuringud kinnitavad, et Eucerini tooted on tõhusad ning sobivad nahaga suurepäraselt.

Pärast aastaid kestnud uurimustöid, mis põhinesid Nobeli auhinna võitnud avastusel, võib Eucerin nüüd esitleda AQUAporin ACTIVE tootesarja – eriti uuenduslikke niisutajaid, mis on mõeldud kõigile neile, kes soovivad oma nahale pakkuda niiskust.<Loe täpsema

Viimaste aastate jooksul esile kerkinud uute kortse täitvate ainete rohkus. Mõned tänapäeva kõige populaarsematest ja ohutumatest kortsutäitjatest, mis on soositud ka dermatoloogide poolt kogu maailmas, põhinevad hüaluroonhappel – looduslikul suhkrul, mida leidub kõigi elusolendite kudedes. 2006. aastal lõid Eucerini® teadlased unikaalse nahahooldussüsteemi - Hyaluron-Filler’i, millest sai üks edukamaid lansseeringuid Euroopa apteekiLoe täpsemal

Vtwww.eucer

Eucerin AQUAporin

Maailmatasemel innovatsioon niisutuses AKTIVEERIB AKVAPORIINIDE VÕRGUSTIKU OPTIMAALSEKS NIISUTUSEKS

Eucerin DermatoCLEAN

Innovatiivne nahapuhastussari, mis toetab naha loomulikku hingamist – terve ja särava jume ning puhta heaolutunde nimel.

Kõõmavastased tooted

Muud tooted

Päikesetooted lastele

Päikesetooted tundlikule nahale

Tooted kuivale nahale

Tooted punetavale nahale

Tooted rasusele nahale

Tooted tundlikule nahale

Tooted tundlikule näonahale

Vananemisvastased tooted näole

Kõik tooted