Avalehele
 

Avene

Avene
Avene on ravikosmeetikasari tundliku naha hoolduseks. Avene sari kuulub prantsuse kontserni Pierre Fabre Laborotories sarjade hulka, mida tuntakse ka usaldatava meditsiinialase kontsernina. Nimi Avene märgistab suurt hulka dermatoloogilisi tooteid, mille tootmisel kasutatakse Lõuna-Prantsusmaalt leiduva Avene soojaveeallikatest saadavat tervistavat vett. Avene vee unikaalseid dermatoloogilisi omadusi hakati laialdaselt kasutama alates 1874 a.
Avene sarjast leidub tooteid atoopilise dermatiidi, ekseemi, akne, psoriaasi, kuperoosa, põletushaavade raviks. Allikavesi on püsiva temperatuuriga ja neutraalse pH-ga, bakterioloogiliselt puhas, ränirikas ning kergelt mineraliseeritud. Mõjub rahustavalt, on põletiku- ja ärritusevastane. Kõik Avene tooted on hüpoallergilised ja dermatoloogiliselt testitud.

Tutvu ka Pierre Fabre ametliku internetilehega www.avenecenter.com

Avene1

Kehahooldus

Meeste nahahooldus

Nahka noorendav hooldus

Niisutav hooldus

Peitepulgad, puuderkreemid

Punetusevastane hooldus

Päiksetooted

Avene päikesekaitsesari tundlikule nahale tagab topeltpäikesekaitse. Füüsiliste ja orgaaniliste päikesekaitsefiltrite kombinatsioon MPI-SORB® kaitseb täielikult UVA ja UVB kiirguse eest. MPI (Mineral Protection Ingredient) – mineraalne kaitseaine – on eriti hästi talutav füüsiline päiksekaitsefilter. Tinosorb M ja Tinosorb S – looduslikud orgaanilised päikesekaitseained, tugevdavad päikese eest kaitsva süsteemi toimet. Kaudselt fotostabiilne E-vitamiini kompleks pre-tokoferüüli (vit.E eelkäija) sisaldusega on tõhus antioksüdant, pidurdab vabade radikaalide toimet, tugevdab naha kaitsemehhanisme ja aeglustab fotovananemist.

Rasuse, aknele kalduva naha hooldus

Silmaümbruse hooldus

Spetsiifiline hooldus

Tundliku naha põhihooldus

Väga kuiva ja atoopilise naha hooldus

Ülitundliku naha hooldus

Kõik tooted