Avalehele
 

Favora

Tere tulemast tutvuma Favora My Favorite toodete uue ja uuenenud maailmaga!
Favora tooted rõõmustavad nahka; tootearendus keskendub tuntud taimset päritolu looduslikele õlidele ja uuringud läbinud toimeainetele.
Tootevalikust leiad kõike, mida vajad igapäevaseks näo-, keha- ja juustehoolduseks !

Loomulik tasakaal Sinu nahale
Uuendatud Favora kõrgetasemeline ja lai tootevalik vastab erinevate nahatüüpide vajadustele paremini kui enne. Lisaks uuele värskele ilmele said moodsad pakendid ka mugavad värvikoodid, mis hõlbustavad toodete valimist:
roheline - tähistab tooteid normaalsele ja segatüüpi nahale,
roosa - kuivale ja tundlikule nahale sobivaid tooteid.
Pidev arendustöö, kontroll ning testimine tagavad Favora toodete kõrge taseme ja parima toimivuse. Tootmisprotsessis pöörame tähelepanu keskkonnasõbralikkusele. Kõik pakkematerjalid on korduv kasutatavad.
Favoral on, millest vormida tähti!
Anna oma nahale võimalus neid tooteid nautida!

Favora tooted on müügil apteekides.

Kuivale ja tundlikule nahale sobivad puhastus- ja hooldustooted

Kõikidele nahatüüpidele sobivad puhastus- ja hooldustooted

Noorendavad tooted näole

Normaalse ning segatüüpi naha puhastus- ja hooldustooted

Tooted juustele

Et juuksed püsiksid kaunina iga päev! Favora varasemast tõhusam juuksehooldustoodete sari on loodud koostöös Soome juuksehooldusspetsialistidega. Õrnatoimelised ja tõhusad tooted sisaldavad juukseid kaitsvat pantenooli, niisutavat betaiini - tõhusaid toimeaineid, mis toovad välja põhjamaiste juuste parimaid omadusi, hellitades sealjuures tundlikku peanahka.

Tooted kehale

Puhastus, niisutus, kaitse – ka kehale! Keha on küll riiete all soojas, kuid erinevate ilmastikuolude tõttu vajab samuti mitmekülgset hoolitsust. Võrreldes näonahaga on kehal märgatavalt vähem rasunäärmeid, mistõttu nahk kaldub rohkem kuivusele. Favora kehahooldustooted suurendavad naha heaolu, kaitsevõimet ja muudavad naha siidpehmeks. Tunneta, et su kehal on hea olla!

Kõik tooted